Červen 2008

4.kapitola

15. června 2008 v 12:10 | Aník
4.kapitola
Radost kterou Ashley s Jane měli z narození hříběte se náhle vytratila. ,,Radši se ani neotáčej!", zděsila se Ashley a dávala se kamsi za Jane.,, Co se děje?", zeptala se překvapeně Jane a otočila se. Přišlo přesně to čeho se obě kamarádky celý rok obávali. Do stáje přijela neteř pana Clintona ,,Laura Alicie Clintonová.", jak se velice ráda představovala. Laura pyšně kráčela za zády pana Clintona. Její blond vlasy jí padali do obličeje. ,, Tady jste děvčata. Vezmete tady Laurinku na vyjížďku s sebou, ano?", řekl pan Clinton a zmizel v kanceláři. Ashley připadalo hloupé říkat patnáctileté dívce ,,Laurinko". Laura byla strašně panovačná a pyšná. I přes to že byla jen o dva roky starší než Ashley a Jane, chovala se k nim až přehnaně povýšeně. Ashley ji znala už od narození takže věděla nejlíp kdo je to Laura Alicie Clintonová. ,,Ashley dones mi sedlo na Forevera.", nakázala Laura a vrhla na Ashley zlostný a panovačný pohled.
,,Lauro, sice tady nemůžu o všem rozhodovat ale nemyslím si že by bylo dobré abys na Forevrovy jela.", vyděsila se Ashley. Sama moc dobře věděla jak je Forever divoký. Několikrát na něm jela a měla velké potíže se na něm udržet, na tož aby ho zvládla právě Laura, která nezvládala ani toho nejhodnějšího poníka kterého zvládali i malé děti bez potíží. ,, Na to jsem se tě neptala! Dones mi to sedlo a ohledně toho jak jsi říkala že tady nemáš co rozhodovat tak je to pravda!", odsekla Laura a nakvašeně přešlapovala u Foreverova boxu. ,, Lauro! Jestli si myslíš že ti tady budeme posluhovat tak to seš na omylu!", pustila se Ashley do umíněné dívky. ,, Sedlo si dones sama jestli chceš teda jet ale mile ráda ti doporučím aby sis vzala jinýho koně.", pokračovala Ashley a v obličeji rudla zuřivostí. ,,Ehm, Ehm!",ozvala se Laura trochu zaraženě.,,Strýček mi to dovolil takže ty tady nemáš co rozkazovat!", odvětila vítězoslavně Laura a otočila se na podpadku směrem ke stájníkovi a začala ho úkolovat jak jí má připravit Forevera. ,, Jo a mimochodem, nepočítej s tím že tě na té vyjížďce budeme hlídat! Zodpovídáš za sebe sama!", dopověděla celé Ashley a otačila se na Jane která na ni tupě zírala. ,,Teda já zírám!", lekla se Jane. Ashley tomu sama nemohla uvěřit.
Za chvíli už všechny vyráželi na hřbetech koní po úpatí jednoho z kopců. Právě se chystali nacválat. Jenže to bylo přesbě to na co Forever čekal celou tu dobu. Laura ho silně kopla do břicha a Forever se postavil na zadní. Dobrý jezdec by to mohl čekat, ale Laura jím nebyla, proto se nemohla nijak bránit pádu. Forever se dal zběsilím tryskem kamsi do vzdáleného lesa. ,,Postarej se o Lauru, já jedu pro Forevera.", zakřičela Ashley a dala se tryskem přímo za Foreverem.

Sonh - vyhodnocení

13. června 2008 v 13:53 | Aník |  Soutěže
Sonh vyhrála Hrmina!!!!!! Moc gratuluju!!!!!! Samozřejmě ale gratuluji i Love za krásný druhý místo!!!!!!!!!!!
a ještě pár cenek pro potěšení: